Teenused

Raamatupidamine

Raamatupidamine

Raamatupidamises on palju, mis on seadustega ette nähtud, kuid kuidas me protsessi mõttes tulemuseni jõuame, on meie enda valida. Me saame valida, kuidas dokumente edastada. Me saame valida, milliseid tarkvarasid me kasutame, et kokku hoida teie aeaga ning toimida võimalikult efektiivselt. Just nii me ka toimime - teeme oma tööd korrektselt ja kiiresti, leides võimalusi olla sealjuures efektiivsed.

Palgaarvestus

Palgaarvestus

Aitame palka arvestada kõige lihtsamatest arvestustsest, kuni keerukateni välja. Töötasu võib koosneda paljudes muutuvatest osadest nagu näiteks erinvat liiki boonused, puhkused, töövõimetused, ületunnid, riigipühad jne - kogu selle arvestuse saame meie teie eest ära teha.

Finantsteenused

Muud finantsteenused

Saame aidata kogu raamatupidamise loogika ja protsessi ülesse ehitamisel. Kui eelenvalt on raamatupidamises asjad olnud ebatäpsed või ebaefektiivsed ei pea need selliseks jääma. Kuulame ära kliendi soovid ja ootused. Aitame vajadusel programmi valikul, et leida just teie vajadustele parim. Lähtume iga ettevõtte reaalsetest vajadustest ning aitame kokku panna toimiva süsteemi.

Juhtimisaruandlus

Juhtimisaruandlus

Raamatupidamise aluseks on täpsus ja korrektsus, kuid samuti ka arusaadavus. Koostame selgeid finantsaruandeid ka kõige keerukamatele ettevõtetele. Selgitame nii, et iga finantsaruandes kajastatud number oleksid arusaadav. Teeme oma tööd nii, et tulemus oleks mõistetav ja aitaks juhtkonda tuleviku otsuste langetamisel.